Školní výlety na hradě Veveří
Komedianti na káře
 
Komedianti na káře
 
 
Zdravotní klaun
 
www.marionetisti.cz
 19299   

Kdo jsme


Jedním ze základních pravidel slušného jednání je se těm, kteří nás ještě neznají vhodným způsobem představit. Tato stránka tedy slouží k tomu, aby vám přiblížila aktivity našeho uskupení. Jelikož se loni naší akce zúčastnily desítky škol, tak je možné, že jsme se již setkali, ale přesto:

Divadlo Komedianti na káře vzniklo sdružením dvou kumštýřů , kteří se rozhodli využít kumštu žonglérského, divadelního a šermířského k vytvoření několika představení pro děti i dospělé. Navíc dali do společného projektu i své zkušenosti z realizace řady větších projektů, jako jsou městské či hradní slavnosti. Hrají také představení pro školy a školky, ve kterých jde nejen o pohádkové příběhy, ale také o poučení. V rámci dalších aktivit také spolupracují se sdružením Zdravotní klaun, které přináší smích do dětských nemocnic. Umělecká agentura Wágnerová - trhy je pak podepsána pod řadou velkých projektů historických akcí, jako je například několikanásobná realizace historické části Znojemského vinobraní.

Společně si pak troufáme nabídnout pro děti velmi netradiční projekt, který v sobě spojuje poučení a prvky alternativního divadla. To znamená, že si děti mohou přímo v akci vyzkoušet to, co si ve škole mohli pouze přečíst.